NEOPRENE SHEETS


Neopren levha lastik levhalar içerisinde elastikiyet oranı oldukça yüksek olan levhe çeşitleri arasında yer alır. Bunun yanında yanma geciktirici özelliği ve esnek yapısı, pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Ayrıca kimyasal maddeler başta olmak üzere asit ve deniz suyundan etkilenmez ve yüksek dayanımı ile bunlara benzer dış etkilere karşı direnç gösterir. Neopren levhaların aynı zamanda aşınma karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduklarını söylemek doğru olur. Gerekli ortam şartlarının sağlandığı amacına uygun kullanımların gerçekleştirildiği her alanda bu levhalar ile istenen sonuçlar almak mümkündür.

Neopren levha üretiminde sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. İmalat aşamalarında son teknoloji ekipmanlar ve makineler ile üretim yapan firmamız, aynı zamanda garantili çözümler sunar. Bunun yanında sektör bünyesinde meydana gelen en son gelişmeleri takip eder ve böylelikle kaliteden hiçbir şekilde ödün vermez. Sizler de neopren levha konusunda firmamızı arayabilir ve istediğiniz ölçü ve ebatlarda yaptığımız özel üretimlerden yararlanabilirsiniz.

Neopren Levhaların Özellikleri

Neopren levhalar yüksek elastikiyet ve yanmayı geciktirici özellikleri sayesinde farklı sektörlerde kendine yer edinmiş levhalar arasında yer alır. Bu levhalar alev yürütmeyen özellikleri ile kullanım alanlarda çıkan yangınlarda koruyucu bir görev üstlenir. Bunun yanında kullanışlı yapısı ve amacına uygun bir şekilde kullanılması ile başarılı sonuçlar ortaya koyar. Neopren levhaların genel özellikleri ise aşağıdaki gibidir;

 

 • Neopren levhaların önemli özelliklerinden biri -40°C ile 125°C ısı aralıklarında sorunsuz bir şekilde kullanılmalarıdır.

 • Ayrıca yanmayı geciktirici özelliği ile yangın oluşması halinde alevin yürümesini önler.

 • Yüksek elastikiyeti ve sağlam yapısı pek çok farklı sektörde sorun yaşanmadan kullanılmasını sağar.

 • Güneşten gelen UV ışınlarından hiçbir şekilde etkilenmez ve UV ışınlarına karşı dayanıklı olması ile uzun yıllar kullanılabilir.

 • Başta kimyasal maddeler olmak üzere deniz suyu ve asitli içeriklere karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

 • Bunların yanı sıra gerekli ortam şartları sağlandığında aşınma gibi etkilere karşı mukavemet gösterir.

 • Müşteri taleplerine bağlı olarak özel ölçülerde imalatı yapılabilir.

 

Neopren Levhaların Kullanım Alanları

Neopren levhalar, hem özellikleri hem de kullanıldığı alanlarda sağladığı avantajları ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunun yanında yangın sırasında alev yürütmemesi ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı yapısı yaygın bir şekilde kullanılmasında öne çıkan etmenler arasında yer alır. Bunlara göre ise neopren levhaların kullanım alanları aşağıdaki gibidir;

 

 • İnşaat sektörü

 • Çelik yapılar

 • Baraj inşaatları

 • Gemi üretim sektörü

 • Gübre fabrikaları

 • Cam sanayi

 

Neopren Levha Üretiminde Kalite ve Uygun Fiyat

Firmamız, neopren levhaların üretiminde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet veren firmamız, üretim aşamalarında daima son teknoloji ekipmanlar ve makineler ile imalat yapar. Ayrıca garanti kapsamında hizmet veren firmamız, sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Diğer yandan firmamızda levha üretimleri kaliteden ödün vermeden titiz ve hassas bir işçilik ortaya konarak yapılır. Sizlerin talepleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda üretim yapılan firmamız, aynı zamanda en uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Sektör genelinde en ucuz neopren levhalara bizimle ulaşabilir ve kaliteli bir hizmeti daha uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Sizler de neopren levha ihtiyaçlarınızda daha fazla beklemeden firmamız ile iletişime geçin ve kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümlerimizden bir an önce yararlanın.


Get Offer Form

   Kvkk metnini okudum ve onaylıyorum