LATEX SHEET


Latex levha fiziksel dayanım konusunda oldukça sağlam ve dirençli levha çeşitleri arasında yer alır. Bunun yanında esnek ve elastik yapısı da pek çok farklı ortamda rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlar. Farklı sıcaklık değerlerinde rahatlıkla kullanılabilen bu levhalar, kau.uk malzemeden üretilir. Güneşten gelen UV ışınlarından etkilenmez ve bunun yanında neme karşı da oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Esnek bir yapının gerekli olduğu her ortamda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve dayanıklı yapısı sayesinde ise farklı sektörlerde kullanılan bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Latex levha üretiminde sektörün önde gelen isimlerinden biri olan firmamız, siz müşterileri için kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirir. İmalat aşamasında her zaman alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile çalışır. Bunun yanında son teknoloji ekipman ve donanımlar ile üretim yapar. Garanti kapsamında çözümler sunan firmamız, titiz bir işçiliğin yanı sıra sizleri güvence altına alır. Sizler de latex levha ihtiyaçlarınızda her zaman için bizimle iletişime geçebilir ve talepleriniz doğrultusunda yapılan üretimleri ile latex levhalara sahip olabilirsiniz.

Latex Levhaların Özellikleri

Latex levhalar, özellikle esnek yapıları ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan bir levha çeşidi olarak karşımıza çıkar. Ayrıca önemli özelliklerinden bir başkası da sızdırmazlıktır. Bunların yanı sıra darbelere karşı dayanıklı bir levha türü olması ile ihtiyaç duyulan her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Genel olarak bakıldığında ise latex levhaların kullanım alanları şöyledir;

 

 • Latex levhalar güneşten gelen UV ışınlarına direnç gösteren bir yapıya sahiptir.

 • Bunun yanında neme karşı dayanıklı olması istenen pek çok ortamda sorunsuz bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar.

 • Kauçuk malzemeden üretildiği için elastik oranı yüksektir.

 • Ayrıca -35 °C ile 70 °C arasındaki sıcaklıklarda herhangi bir sorun yaşamadan kullanılabilir.

 • Bu levhalar aynı zamanda fiziksel dayanımı çok yüksek olan levhalardır. Bu sayede aşınmaya ya da buna benzer dış etkenlerde kolay kolay etkilenmez.

 • Diğer yandan esnek yapısı sayesinde gereksinim duyulan tüm alanlarda kullanılabilir.

 • Aynı zamanda müşteri isteklerine bağlı olarak özel ölçü ve boyutlarda üretilebilir.

 

Latex levhalar, genelde standart olarak 500 mm x 500 mm boyutlarında imal edilir. Bunun yanında bazı durumlarda ise 1000 x 2000 mm boyutlarında da üretimleri bulunur. Eni 1200 mm’ye kadar çıkabilir ve bezli ve bezsiz olmak üzere iki farklı üretim şekli mevcuttur.

Latex Levha Kullanım Alanları

Latex levhalar, hem avantajları hem de sahip oldukları birbirinden farklı özellikleri ile yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Esnek yapısı kullanılması düşünülen farklı sektörlerde alternatif çözümler ön plana çıkarır. Uygulanması çok kolay olan bu levhaların kullanım alanları ise genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar.

 

 • Pozlama makinaları

 • Transfer baskı

 • Esneklik gerekli olan alanlar

 • Gergi lastikleri

 • Yer temizleme makinalarında bulunan sıyırıcı ve silgi lastikleri

 

Latex Levha Üretiminde Kalite ve Uygun Fiyat

Latex levhalarda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. İmalat aşamasında siz müşterileri için her zaman konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında garanti kapsamında hizmetler ile sizleri güvence altına alır.

Firmamız, talepleriniz doğrultusunda her zaman özel ölçü ve ebatlarda latex levha üretimi yapar. Bunun yanında sizlere sektör bünyesinde en uygun fiyatlar ile hizmet sunar. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra aynı zamanda uygun fiyatlı için bizimle iletişime geçebilir ve bunun yanında sunduğumuz profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz.


Get Offer Form

   Kvkk metnini okudum ve onaylıyorum