LAMINATED SHEETS


Yaprak levha esnek yapısı ile karşımıza çıkar ve genelde conta ve benzeri ürünlerin imalatında tercih edilir. Sızdırmazlık özelliği ile yaygın bir kullanım alına sahip olan bu levhalar, özellikleri ve avantajları ile pek çok farklı sektörde kullanılır. Kauçuk malzemeden üretilir ve bunun yanında kolay işlenebilir yapıya sahip olduğu için deforme olmaz. Yayılma özelliği sayesinde lastik levhalar arasında önemli bir konumda yer alır. Bu özelliği de aynı şekilde farklı alanlarda tercih edilmesinde etkili olur.

Yaprak levha üretiminde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, imalat aşamalarında her zaman alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet verir. Ayrıca firmamızda son teknoloji ekipman ve makineler ile üretim yapılır. Müşteri taleplerine göre özel ölçü ve ebatlarda üretim yapılan firmamızda, her zaman garanti kapsamında çözümler sunulur. Sizler de yaprak levha ihtiyaçlarınızda daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz kaliteli ve garantili üretimler istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yaprak Levhaların Özellikleri

Yaprak levhalar, özellikleri ve kullanıldığı alanlarda sunduğu avantajları ile pek çok farklı sektörde kendine yer edinmiş olan levhalar arasında yer alır. Kolay işlenebilir olması ve esnek yapısı da tercih edilen her alanda rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlar. Ayrıca yaprak levhalar, dayanıklı yapısı ile kolay kolay deforme olmaz. Bu şekilde uzun yıllar herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılabilir. Amacına uygun bir şekilde kullanılması ile başarılı sonuçlar ortaya koyar. Bu nedenle pek çok farklı alanda tercih edilen levhalardan biridir. Genel olarak baktığımızda ise yaprak levhaların özellikleri aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

 

  • Esnek ve dayanıklı yapısı ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

  • Yaprak levhalar sızdırmazlık özelliği sayesinde pek çok farklı alanda tercih edilen levhalar arasında yer alır.

  • Kolay bir şekilde deforme olmaz ve böylece uzun yıllar kullanılabilir.

  • Yaprak levhalarda bulunan yayılma özelliği ile kullanışlı bir yapıya ortaya koyar.

  • Bunların yanı sıra conta ve benzer malzemelerin imalatında kullanılan levhalardandır.

  • Müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçülerde ve ebatlarda üretilebilir.

 

Yaprak levhalar ile karşımıza çıkan en önemli özelliklerden biri sızdırmazlıktır. Sahip olduğu bu özellik conta ve buna benzer malzemelerin imalatında tercih edilmesine neden olur. Ayrıca standart olarak yapılan üretim ölçüleri ise;

 

  • Boy 10 m

  • En 50 cm

  • Kalınlık 0.5 mm, 1 mm ve 1.5 mm

 

şeklindedir. Bu ölçülerin dışında yaprak levhaların uzama katsayıları oldukça yüksektir. İmalat aşamasında hiçbir dolgu malzemesi kullanılmaz ve üretimler tamamen dolgu malzemesi olmadan yapılır.

Yaprak Levhalarda Kalite ve Uygun Fiyat

Yaprak levha üretiminde sektörün öncü firmaları arasında yer alan ve sizlere kaliteli bir hizmet sunma amacıyla yola çıkan firmamız, yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile sizlere yardımcı olur. İmalat aşamalarında hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyen firmamız, son teknoloji ekipman ve donanımlar ile üretim yapar. Ayrıca sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip eder ve levha üretimlerini buna göre gerçekleştirir.

Diğer yandan alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile imalat yapılır. Bu sayede üretimin her aşamasında kalite ön plana çıkar ve levhalar istenen özelliklerde meydana getirilir. Firmamız, siz müşterileri için her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Bunun yanında oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Sizler de yaprak levha ihtiyaçlarınızda hemen bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile dilediğiniz ölçü ve ebatlarda üretim yaptırabilirsiniz.


Get Offer Form

   Kvkk metnini okudum ve onaylıyorum